Wełna elewacyjna- świetny sposób na ocieplenia elewacji

Dodano: 2016-06-22 Przez: admin


Wełna elewacyjna jest przeznaczona do ocieplania elewacji. Na runku budowlanym są dostępne dwa rodzaje płyt, konstruowane z tego tworzywa, które bardzo dobrze spełniają się w roli ocieplenia. Jednym z rodzajów są płyty lamelowe, a drugim – płyty fasadowe, twarde.
Płyty lamelowe charakteryzują się włóknami ułożonymi prostopadle w stosunku do powierzchni płyty. Taka konstrukcja płyty sprawia, że są one sześciokrotnie bardziej odporne i wytrzymałe np. na rozerwanie. Prostopadły stosunek włókien do powierzchni gwarantuje także elastyczność całej płyty, która ułatwia ocieplanie także zaokrąglonych ścian. Płyty fasadowe mają mniejszą odporność na rozrywanie, ponieważ wełna elewacyjna i jej włókna są tylko częściowo rozciągnięte. Płyty lamelowe mogą być montowane jedynie na klej, zaś fasadowe – poza klejeniem – wymagają jeszcze użycia dodatkowych elementów

Wełna elewacyjna – oferta

Wełna elewacyjna, która wchodzi w skład płyt lamelowych lub fasadowych bardzo dobrze sprawdza się przy ocieplaniu elewacji. Stanowi ona alternatywę dla styropianu, który jest powszechnie stosowany przy ocieplaniu.
Oferujemy Państwu różne rodzaje płyt, które tworzy wełna elewacyjna. Posiadamy w bieżącej sprzedaży elementy o różnych, standardowych wymiarach. Płyty, jakie oferujemy, dobrze sprawdzają się przy ocieplaniu zewnętrznych ścian budynków. Różne typy płyt ociepleniowych mają różne przeznaczenie.
Proponujemy płyty zrobione z wełny mineralnej, których powierzchnia jest hydrofobizowana. Płyty te mogą być używane do izolacji zewnętrznych ścian nowo powstałych budynków i bloków. Mamy w stałej ofercie także dwugęstościowe płyty skonstruowane ze skalnej wełny elewacyjnej. Przeznaczeniem tych płyt jest głównie izolacja termiczna przy bezspoinowych systemach ociepleniowych.
Oferujemy także dostarczenie zakupionych płyt pod wskazany przez klienta adres. Wszystkie produkty w naszej ofercie pochodzą od renomowanych producentów, co gwarantuje ich najlepszą jakość.
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy

Powiązane wpisy