Fotoobraz – pomysłowy prezent dla bliskiej osoby

Dodano: 2016-05-16 Przez: admin


 

Zależy ci na tym, aby zrobić komuś bliskiemu taki prezent, który będzie oryginalny i niezapomniany? Zapomnij o czekoladkach czy kwiatkach – sprawdź za to ofertę fotoprezentów, które dzisiaj cieszą się coraz większym zainteresowaniem!

 

Fotoprezenty to personalizowane upominki, na których można umieścić praktycznie każdego rodzaju zdjęcia – firmy zajmujące się ich produkcją przyjmują od klientów zlecenia wraz z fotografią, którą mają umieścić na przedmiocie, a także często może być ona również wzbogacona o napis. Na fotoprezenty bardzo często wybierane są kubki, poduszki, koszulki, ale również mogą być to obrazy w różnych formatach i na różnych podłożach.

 

Zasadniczo fotoobraz może posiadać taką postać, jaką nada mu klient. Firmy, które prowadzą ich produkcję, dysponują odpowiednim zapleczem, dlatego też wykonanie fotografii na obrazie nie jest dla nich żadnym problemem. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się w szczególności te fotoobrazy, które drukowane są na płótnie typu canvas, dlatego też wyglądają one jak prawdziwe obrazy. Takie płótno może być następnie oprawione w dekoracyjną ramę lub podbite deszczułkami od spodu, tworząc tak zwany blejtram. Oczywiście, formatów do wyboru jest bardzo dużo i wielkość gotowego obrazu jest zależna już tylko i wyłącznie od możliwości technicznych drukarek. Wydruki realizowane są w wysokiej rozdzielczości, dlatego obraz będzie wyglądał profesjonalnie.

 

Na jaka okazję warto wybrać fotoobraz? Tutaj wszystko zależy już tylko i wyłącznie od ciebie. Często są one dawane jako prezent rodzicom, na przykład z okazji rocznicy, również można podarować je ukochanej lub ukochanemu, umieszczając na obrazie wspólne zdjęcie z wakacji. Ponadto wybierane są one jako upominek dla rodziców z okazji zaślubin dzieci – może stanowić on wtedy podziękowanie i zawierać zdjęcie pary młodej. Jak widać, fotoobraz to wszechstronny podarunek, a dzięki temu, że można umieścić na nim dowolne fotografie, może on stać się też unikatową pamiątką wakacyjną lub prezentacją twoich umiejętności fotograficznych – zaskoczysz nim również swoich znajomych!

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy